Stare Miasto
ul. St. Kard. Wyszyńskiego 1

Salon będący jednocześnie siedzibą firmy, zlokalizowany jest w samym sercu tczewskiej starówki. W wystroju elegancki, a zarazem przytulny, nawiązuje do klimatu Starego Miasta, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Oprócz dwupiętrowej sali sprzedażowej znajdują się tu dwie nowocześnie wyposażone pracownie optyczne oraz trzy specjalistyczne gabinety: okulistyczny, optometryczny i ortoptyczny.
poniedziałek - piątek 10 – 18
sobota 10 – 14
Telefon kontaktowy
58 531 19 44
Umów się na badanie wzroku!

 

Galeria Kociewska
ul. Pomorska 1

Salon znajduje się w największej galerii handlowej w mieście, przy głównym węźle komunikacyjnym. Bliska lokalizacja dworca kolejowego i autobusowego zapewnia dogodny dojazd Klientom zarówno z Tczewa jak i z okolic. Salon jest czynny przez 7 dni w tygodniu od rana do późnych godzin wieczornych, a lekarz okulista przyjmuje między innymi również w soboty.
poniedziałek - sobota 9 – 21
niedziela 10 – 19
Telefon kontaktowy
58 531 27 90
Umów się na badanie wzroku!

 

Suchostrzygi
ul. Żwirki 25 lok. 8

Salon zlokalizowany na osiedlu Suchostrzygi, będącym głównym obszarem handlowo-usługowym Tczewa. Pasaż przy ulicy Żwirki 25 pełni rolę centrum wygodnych zakupów i zapewnia Klientom parking bezpośrednio przed lokalem. Oferta salonu skierowana jest przede wszystkim do Klientów ceniących komfort i spokój podczas zakupów, a jej różnorodność pozwala sprostać nawet najwyższym wymaganiom.
poniedziałek - piątek 10 – 18
sobota 10 – 14
Telefon kontaktowy
58 532 73 67
Umów się na badanie wzroku!